Najlepsi producenci wózków dziecięcych – ranking 2023

W każdym roku producenci wypuszczają na rynek kolejne modele wózków dziecięcych o zróżnicowanych konstrukcjach, funkcjonalnościach czy niebanalnym designu. Jakie wózki dziecięce wybrać i gdzie je kupić? Przedstawiamy ranking producentów, którzy posiadają w swojej ofercie najmodniejsze wózki dla dzieci 2023 roku!

Producenci wózków dziecięcych – jakie wózki wybrać w 2023 roku?

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego uwarunkowany jest szeregiem czynników, wśród których można wymienić zarówno stabilną i niezawodną konstrukcję, jak i ciekawe wzornictwo czy wysoką jakość wykonania. Chcąc postawić na idealne rozwiązanie, przyszli rodzice często sięgają po wózki dziecięce pochodzące od znanych i cenionych producentów gwarantujących połączenie wysokiej funkcjonalności i estetyki wykonania.

W 2023 roku na uwagę konsumentów z pewnością zasługują marki, takie jak:

1. Kinderkraft

Kinderkraft to marka, która od 10 lat wychodzić naprzeciw potrzebom rodziców ceniących sobie proste i sprawdzone rozwiązania. W swojej ofercie posiada ona szeroką gamę jakościowych, bezpiecznych i funkcjonalnych fotelików, rowerków, krzeseł i wózków dla dzieci, które ułatwiają życie i stanowią solidne wsparcie podczas codziennych obowiązków czy wypraw.

2. Baby Design

Polska firma Baby Design to marka działająca od 2002 roku, która z pasją i niezwykłym zaangażowaniem podchodzi do procesu projektowania oraz wytwarzania kojców, łóżeczek, fotelików i wózków dla dzieci. W swojej ofercie posiada ona zarówno wózki spacerowe, jak i wielofunkcyjne wózki dla dzieci powstające w długich i skomplikowanych procesach produkcyjnych – pozwalają one na stworzenie niezwykle funkcjonalnych, wytrzymałych i zaawansowanych technicznie produktów, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji. Wózki dziecięce Baby Design chętnie wybierane są przez rodziców prowadzących aktywny tryb życia.

3. Joolz

Znana na całym świecie marka Joolz to część holenderskiego koncernu, który odpowiada na wymagające potrzeby rodziców poszukujących wózków łączących w sobie ergonomiczną konstrukcję i subtelny, stylowy wygląd. Wózki Joolz spełniają wszystkie potrzeby dzieci i ich rodziców poprzez zapewnienie maluchowi pełnej wygody, a także łatwej i przyjemnej obsługi wózka przez osobę dorosłą.

4. Maclaren

Angielska firma Maclaren zajmuje się produkcją wózka od 1967 roku. Wieloletnie doświadczenie, a także stałe podążanie za stale zmieniającymi się wymaganiami użytkowników pozwala producentowi na proponowanie lekkich wózków o ergonomicznej konstrukcji składającej się do niewielkich rozmiarów, która z pewnością zostanie docenione przez rodziców ceniących sobie kompaktowe i uniwersalne rozwiązania.

5. Cybex

Cybex to marka, która od wielu lat uznawana jest za jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów wózków dziecięcych. W swojej ofercie posiada ona szereg modeli charakteryzujących się dobrym wykonaniem, a także wysoką funkcjonalnością i niepowtarzalnym designem, obok którego trudno jest przejść obojętnie. W zależności od potrzeb użytkowników, wózek Cybex sprawdza się zarówno podczas spacerów po miejskich chodnikach, jak i w bardziej wymagających warunkach.

6. Maxi Cosi

Producent wózków Maxi Cosi to marka, której celem jest łączone w swoich produktach wygody, funkcjonalności i nienagannego stylu. Proponowane przez nią wózki zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas codziennych spacerów, a także bez problemu łączą się z fotelikami samochodowymi i gondolami pochodzącymi od marki Maxi Cosi.

7. Easywalker

Easywalker to holenderska marka działająca na rynku od 1989 roku. Słynie ona z połączenia prostego, eleganckiego stylu z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które składają się na nowoczesne wózki Easywalker zapewniające dziecku wygodę, a także wpisujące się w potrzeby rodziców uwielbiających spacery czy aktywne spędzanie czasu w dynamicznej przestrzeni miejskiej.

Gdzie kupić wózek dziecięcy?

Zakup wózka dziecięcego wymaga zwrócenia uwagi na wiele czynników, wśród których można wymienić jego przeznaczenie, wagę, amortyzację, sposób składania oraz wielkości i materiał kół, a także design czy obecność dodatkowych akcesoriów dedykowanych do określonych modeli. Chcąc postawić na wózek dziecięcy, który idealnie wpisze się w indywidualne potrzeby oraz spełni wymagania stawiane przez warunki eksploatacji, warto sięgnąć po wózki pochodzące od cenionych producentów, takich jak Kinderkraft, Baby Design, Joolz, Maclaren, Cybex, Maxi Cosi czy Easywalker dostępne są w ofercie naszego sklepu kinderprams.pl.

Dodaj komentarz