Komfortowe łóżeczko dostawne dla maluszka gdy chcesz odpocząć?

Dziecko, które przychodzi na świat rodzi się z pełną wyprawką, sporządzoną przez troskliwych rodziców. To dzięki niej maluchowi nic nie brakuje w tych pierwszych dniach, a nawet miesiącach swojego życia. Piękny wózek głęboki, fotelik samochodowy, bez którego podróż choćby ze szpitala nie byłaby możliwa, czy łóżeczko. To istotne elementy dziecięcego wyposażenia tuż po narodzinach. Jednym z ważniejszych przedmiotów wchodzących w skład wyprawki jest łóżeczko. Może to być łóżeczko turystyczne, stacjonarne-drewniane lub dostawne. Te ostatnie wydaje się bardzo praktyczne do każdego rodzaju pomieszczeń, nawet tych całkiem małych.

Łóżeczko dostawne Kinderkraft Neste to idealne rozwiązanie dla osób ceniących miejsce oraz wygodę. Z tego względu, że jest ono mobilne. Porusza się na wyciągniętym stelażu na kółkach, dzięki czemu łatwiej jest przestawić takie łóżeczko, gdzie tylko rodzice mają ochotę. Opcja spania przy łóżku rodziców na pewno spodoba się maluchowi, a także rodzice będą wtedy spokojniejsi, kiedy będą mogli w każdej chwili zaglądną do malucha lub udzielić mu pomocy w razie potrzeby. Bliskość rodzica z dzieckiem jest najważniejsza w pierwszych dniach dziecka, kiedy noworodek potrzebuje czuć bliskość mamy i taty.

Kinderkraft Neste to łóżeczko z pełną 5-cio stopniową regulacją, dzięki temu można dopasować wysokość łóżeczka do wysokości poziomu łóżka rodziców. Zakres ten obejmuje wysokość od 35 cm – 47 cm od samego podłoża (podłogi). Łóżeczko Neste zbudowane jest tak, żeby jeden z boków był opuszczany, dzięki czemu łatwiej o kontakt z dzieckiem bez zbędnego wstawania. Łóżeczko Kinderkraft Neste to idealna alternatywa dla łóżeczka turystycznego, które posiada zupełnie inne parametry składania. Istnieje możliwość zabrania łóżeczka ze sobą, kiedy planowany jest wyjazd w rodzinie. Umożliwi to dziecko wygodne spanie w swoim łóżeczku, co w okresie niemowlęcym ma duże znaczenie.

Składanie łóżeczka jest intuicyjne przy pomocy kółek, co usprawni złożenie bez pomocy podnoszenia łóżeczka w ręce. Łóżeczko można umieścić w odpowiedniej torbie, która dołączona jest do zestawu, z kolei ergonomiczne uchwyty – pasy znajdujące się przy tobie ułatwią jego transportowanie. Przy łóżeczku znajdują się dwie kieszonki na praktyczne akcesoria dziecięce.

KInderkraft Neste jest dostępny w kilku ciekawych kolorach i wesołym projekcie graficznym, łóżeczko łatwo się czyści, wykonane jest z wytrzymałych materiałów, co umożliwi korzystanie z łóżeczka przez wiele lat.

Ambasadorką marki Kindekraft została Joanna Krupa. Joanna Krupa, modelka, popularna osobowość telewizyjna niedawno została mamą. Chcąc zapewnić swojej córeczce wszystko, co najlepsze zdecydowała się zaufać marce Kinderkraft.

Dodaj komentarz