Znamy już najlepsze atrakcje dla dzieci 2020!

Serwis dzieckowpodrozy, co roku publikuje ranking najlepszych atrakcji dla dzieci. O pozycjach zajmowanych przez atrakcje decydują jednak internauci! Znamy już wyniki tegorocznego głosowania. Oto 10 miejsc, które zdaniem głosujących najlepiej odwiedzić w czasie rodzinnego wypoczynku.

Turystyka rodzinna rozwija się niezwykle dynamicznie. Sprawia to, że co roku pojawia się wiele nowych atrakcji, oferty są cały czas aktualizowane i rozbudowywane, a jakość dostarczanych przez nie przeżyć rośnie. Serwis pomaga rodzinom wybrać najlepsze propozycje spędzenia wolnego czasu, przedstawiając i sprawdzając oferty zarówno kultowych, jak i nowo powstałych miejsc.

W grudniu redakcja serwisu opublikowała listę 60 nominowanych – atrakcji różnego rodzaju, z całej Polski. To kolejna edycja rankingu i cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem. Stronę jej poświęconą przeglądało prawie 90 tysięcy osób, a na atrakcje oddano 25 tysięcy głosów.

Wśród nominowanych były parki rozrywki, nietypowe muzea, centra nauki oraz obiekty historyczne. W wyniku głosowania internautów w finałowej dziesiątce znalazły się: Afrykarium, czyli oceanarium wrocławskiego zoo, Farma Iluzji w miejscowości Mościska, Bajka Pana Kleksa – obiekt związany z przygodami słynnego profesora, w Katowicach, Kopalnia Złota – Złoty Stok, interaktywne centrum pszczelarstwa w Kleczy Dolnej – Apilandia, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Kopalnia Soli Wieliczka, park rozrywki Zatorland i Sady Klemensa w Podskarbicach Szlacheckich – bajkowy park blisko natury.

Kto zdobył najwięcej głosów w tegorocznym głosowaniu?  Magiczne Ogrody w Janowcu! To rodzinny park tematyczny, stworzony w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Wśród setek kwiatów czy w koronach drzew przygotowano bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka.

– Dziękujemy Wszystkim za głosy, udostępnienia i tysiące pozytywnych komentarzy. To wielki zaszczyt dla zespołu tworzącego Magiczne Ogrody. Przemiłe wyróżnienie, które dodaje nam skrzydeł.  – dodaje Marta Bargieł, brand manager marki Magiczne Ogrody.

Jak widać w czołówce znalazły się zarówno duże jak i dopiero rozwijające się atrakcje, a każda z nich będzie mogła pochwalić się teraz certyfikatem wystawionym przez redakcję dzieckowpodrozy. To efekt trwającej cały sezon pracy i właściwej komunikacji.

Złota Atrakcja – najbardziej lubiany park rozrwyki w Polsce

Część głosujących zdziwić mogło, że wśród nominowanych nie znalazł się popularny park rozrywki – Energylandia. Nie jest to jednak przeoczenie. Po dwukrotnym zwycięstwie w rankingu otrzymała od organizatora specjalny status „Złotej Atrakcji Dzieckowpodrozy”, a uczestnicy głosowania mieli szansę na otrzymanie ufundowanych przez nią rodzinnych wejściówek.

– Jesteśmy dumni, że Energylandia stała się najbardziej lubianą rodzinną atrakcją w Polsce. To z myślą o naszych Gościach co roku wprowadzamy nowości. W tym roku Enegylandia powiększy się o szóstą strefę Aqualantis z flagową atrakcją Abyssus – komentuje Kris Kojder – Dyrektor ds. wizerunku & rzecznik prasowy Energylandii.

Dodaj komentarz